Türkçe | English
ANASAYFA KURUMSAL ŞİRKETLER İNSAN KAYNAKLARI BASIN İLETİŞİM
SAFİ GAYRİMENKUL
HAKKIMIZDA
VİZYON / MİSYON
KALİTE YÖNETİMİ
PROJELER
BİZE ULAŞIN
PROJELER
SAFİ Espadon Residence

SAFİ ESPADON RESIDENCE

 İstanbul’un en hızlı gelişen ilçesi, kentsel dönüşümün odak noktası olan Kartal’da, E5 karayolunun üzerinde inşa edilen “Safi Espadon Residence”, 128 konut ve 11 ticari bölümden oluşuyor. Dome Mimarlık tarafından tasarlanan, 101 metre yüksekliğindeki proje üç blok halinde tek parça olarak uzanıyor. 

Bina, konut ve ofis sakinlerine sosyal olanakları güçlü, kent yaşamındaki gereksinimlerin yüksek standartlarla karşılandığı, sağlam inşaat kalitesi ve özel mimarisi ile dikkat çeken bir yaşam merkezi sunuyor. 3 bodrum, zemin ve 19 kattan oluşan yapının Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı her iki metro durağına 300 metre mesafede olması hava ve kara ulaşımı açısından oldukça büyük konfor sağlıyor.
Projenin yeşil kat bahçeleri ve özel olarak tasarlanmış terası ile tüm cephelerinden Marmara Denizi veya adalar manzarasını izlemek mümkün. Güçlü mimari özelliklere sahip olan projenin ismi ise kılıç balığı anlamına gelen “Espadon” olarak seçildi.
Projede stüdyo, 1+1, 1,5+1 ve 2+1 olmak üzere farklı daire tipleri mevcut. Diğer projelerden farklı olarak stüdyo dairelerin oldukça geniş planlandığı yapıda daire büyüklükleri 59 ile 160 m² aralığında değişiyor.
Kadıköy-Kartal metro hattının hemen önünde konumlanan “Safi Espadon Residence” ulaşım bakımından hem konut hem de ofis kullanımı için oldukça cazip bir lokasyona sahip. Proje aynı zamanda dünyanın en büyük Adliye Sarayı olan Kartal Adliye Sarayı’nın yakınında yer alıyor.

 

LOOP FITNESS & SPA HEALTH CENTER

 Tesisimiz toplam 3500 m2 genişliğindedir ve 200 m2’lik stüdyolarımızda haftada 40 ayrı ders verilmektedir.
Safi Holding hizmet kalitesiyle Loop Fitness üyelerine, uluslararası sertifikalı fitness eğitmenleri ve beslenme danışmanları eşliğinde profesyonel spor yapma imkanı sağlamaktadır.

loop@loopfitness.com.tr